horadot4u
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
horadot4u

horadot4u קהילות מפולחות תוכן

אינדקסאינדקס  PortailPortail  GalleryGallery  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחבר  

מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון

Go down 
4 posters
מחברהודעה
M1luX`xX

M1luX`xX

מספר הודעות : 203
Registration date : 22.08.07

מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון Empty
הודעהנושא: מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון   מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 1:33 pm

מדריך לתוכנה חדשה שמאפשרת להתקשר מהמחשב לטלפון:
למי שזוכר את התוכנה פולוור כומיוניקיטר למי שרוצה באנגלית אז pulver Communicator התוכנה הייתה תוכנה טובה רק שהיא לא עובדת יותר, ולכן אחרי חיפושים רבים מצאתי את תוכנה חדשה שעובדת ובבלעדיות לפורום הזה ולעוד פורום שאני יפרסם שם בקרוב בפעם ראשונה אני מפרסם כולל מדריך את התוכנה VoipBuster שזכתה לחידוש, אני מבקש שאם אתם מעתיקים את המדריך אז עם קרדיט או שפשוט תתנו את הקישור לעמוד למה זה השקעה גדולה שלי

אוקיי אחרי ביזבוז זמן בדיבורים הנה המדריך שלדעתי דיי מפורט ומכליל גם בעיות של התוכנה ופיתרונם:
הקדמה:

למי שזוכר את המדריך הקודם בתוכנה pulver Communicator אני אהבתי את המדריך והשתמשתי בתוכנה לכל מיני דברים למשל לעצבן אנשים בטלפון וכו', אבל מיום מסיום התוכנה החלה לא לעבוד ונאלצתי למחוק אותה גילתי שלכולם היא לא עובדת ולכן התחלתי לחפש תוכנה חדשה שגם היא יכולה להתקשר מהמחשב לטלפון, אחרי חיפושים רבים לא הצלחתי למצוא תוכנה כזאתי והתייאשתי עד שלפני כמה זמן סתם ככה בפתאומיות מצאתי את התוכנה החדשה ששמה VoipBuster.

המדריך+הורדת התוכנה:

אחרי ההקדמה הגיע הזמן למדריך, קודם כל נוריד את התוכנה מפה:

http://www.voipbuster.com/getfrommirror.ph...pbuster&lang=en

לעומת המדריך הקודם שבו הסבירו דברים על ההתקנה אני לא אנקוט באותו צעד, לדעתי זה סתם ביזבוז ואחרי שהתקנתי את התוכנה ראיתי שההתקנה כלכך פשוטה שאני לא חושב שצריך להסביר משהוא אך אם מישהו לא יבין משהוא בהתקנה הוא מוזמן לכתוב לי איימיל או לשלוח לי הודעה במסנגר בלינקים שיינתנו בסוף המדריך,

עכשיו להפעלת התוכנה בהפעלה הראשונית של התוכנה תצטרכו לפתוח משתמש חדש, על ידי זה שייפתח לכם חלון שבו תצטרכו לסמן את new user ובתפריט למטה יהיה לכם לרשום כל מיני דברים:

username-שם משתמש, email address-כתובת האימייל שלכם (בשביל שחזור סיסמא), password-סיסמא,

retype password-לחזור על הסיסמא. עכשיו בהתחברות לתוכנה תבדוק שהסימן של הטלפון למטה הכי שמאלי הוא בצבע ירוק ואז הכל תקין, במקרה שלא קראו את פתרון בעיות, שם יש תשובה לבעיה ותחזרו לפה.

עכשיו זה החלק הכיף, בשביל להתקשר צריך לעשות מספר טלפון מוגדר ככה:

00XXXYBBBBBBB פרטי ההגדרה:

00-חובה לכתוב בתחילת אין דבר משמעותי רק תזכרו לכתוב.

XXX-קוד הארץ שאתם רוצים להתקשר אליה למשל לישראל זה 972 לארצות אחרות תחפשו באיזה מקום אני יודע שיש ביומנים.

Y-הקידומת של הטלפון ללא ה-0 למשל אתם רוצים להתקשר לאזור חיוג 03 אז תרשמו רק 3.

BBBBBBB-מספר הטלפון ללא הקידומת.

זה יוצא ככה שאם אתם רוצים נגיד להתקשר למספר (אני כותב כול קידמות ומישראל) 039316734 (סליחה אם זה טלפון של מישהו סתם כתבתי) אז פשוט תכתבו ככה: 0097239316734

******** אם זה לא עובד אז לא עושים 000 אלא +972 ואז זה יעבוד************

מגבלות התוכנה:

לתוכנה יש מגבלה לא כלכך נוראית, היא יכולה להתקשר לבערך 2 דקות בלבד אחרי שנגמרות 2 דקותת תוכלו להתקשר שוב אבל תאמינו לי שבשביל מתיחות טלפון 2 דקות זה מספיק, למי שעדיין רוצה לכל הזמן יצטרך לשלם תשלום של יורו אחד בלבד שזה איזה 5 שקל בערך אז שייכנס לפה:

http://www.voipbuster.com/en/buycredits.html

תתחברו שם למשתמש שלכם ותשלמו, אני אישית לא ממליץ לשלם אז מה עם זה דקה לי זה מספיק וגם ככה זה דרך המחשב אז אל תצפו ליותר מידי.
פתרון בעיות:

הבעיה: אני לא מצליח להתקשר אחרי שאני כבר מחובר לתוכנה.

התשובה: פשוט יש לפעמים עומס על השרתים של התוכנה וזה קורה לפעמים אז פשוט אם אתם רואים שהסימן של הטלפון שלמטה הכי שמאלי לא צבוע בצבע ירוק אז תלחצו על הריבוע שיש לידו יותר שמאלה וזה ינסה להתחבר שוב בדרך כלל זה לא ייקח הרבה ניסניות מקסימום 3 ואז תוכלו להתקשר וודאו את זה שתבדקו שהסימן למטה של הטלפון הכי שמאלי בצבע ירוק.

הבעיה: לא מצליחים לשמוע אותי שאני מדבר בטלפון.

התשובה: קודם כל נבדוק שהמיקרופון שלכם ברמה גבוהה של קליטה על ידי זה שנכנס להתחל שבאנגלית זה start אחרכך נכנס לכל התוכניות שבאנגלית זה all the programs ושמם לעזרים שבאנגלית זה accessories ושמם לבידור שבאנגלית זה אני זוכר שזה לא בידור יהיה באנגלית תנסו fun (מקסימום תחפשו תיקייה שיש בה את הקובץ הבא) ושם תחפשו את הקובץ רשמקול או באנגלית tape recorder. שוב יכול להיות שבאנגלית לא בדיוק כל מה שתרגמתי נכון אז פשוט תחפשו תחלון של הרשמקול הפשוט שנראה ככה:

אוקיי אחרי שהגעתם לרשמקול פשוט תלחצו על כפתור ההקלטה שהוא הכפתור האדום תדברו במיקרופון ואחרכך תעצרו את ההקלטה ותלחצו על כפתור ההפעלה שזה המשולש אם לא שומעים כלום תמשיכו איתי, אם שומעים טוב אז כנראה שזה קצת בעיית קליטה של השרת, אוקיי אז למי שלא שמע טוב הפתרון פשוט, נכון בחלון של האייקונים למטה:
תלחצו שם על הכפתור של האייקון הזה:
שם בדבר של המיקרופון (mic) תעלו את חלון העוצמה להכי גבוה ותבדאו שלא מסומן השתק. אם עדיין לא שומעים טוב אז כנראה זה בעיה קטנה בקליטה
הבעיה: אני לא מצליח לשמוע את מי שאני מדבר איתו
התשובה: תכנסו בחלון האייקונים למטה:
לאייקון שנראה ככה:
באפשרות בקרת עוצמה באנגלית זה משהוא אחר אני לא יודע תנסו לתרגם, אז בחלון בקרת עוצמה תעלו להכי גבוהה ותבדאו שלא מסומן השתק הכל.
הבעיה: ניסתי להתקשר לפלאפון אך זה התקשר לפלאפון אחר.
התשובה: לפי מה שאני יודע התוכנה לא אמורה להתקשר לפלאפון וכנראה שזה איזו בעיה אבל אם זה יכול לעבוד על פלאפון אני יעדכן אותכם פה.

אם אתם רוצים לראות את התמונה
הנה הלינק:http://idx.co.il/main/news/14.html
בברכה,
M1luX`x
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 346
Registration date : 21.08.07

הודעהנושא: Re: מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון   מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 10:12 pm

יש עוד תוכנות שעשות את זה
תודה..
חזרה למעלה Go down
https://horadot4u-f.forumisrael.net
מאור1

מאור1

מספר הודעות : 81
Registration date : 25.08.07

הודעהנושא: Re: מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון   מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 2:02 pm

תודה.
חזרה למעלה Go down
etairl
Admin
Admin

מספר הודעות : 123
Registration date : 30.08.07

הודעהנושא: Re: מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון   מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 7:45 pm

מדריך קשה עדיף דרך אתרים..
חזרה למעלה Go down

מדריך | ממחשב להתקשר לטלפון
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-