horadot4u
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
horadot4u

horadot4u קהילות מפולחות תוכן

אינדקסאינדקס  PortailPortail  GalleryGallery  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחבר  

[מדריך] ליצירת קראק

Go down 
3 posters
מחברהודעה
M1luX`xX

M1luX`xX

מספר הודעות : 203
Registration date : 22.08.07

[מדריך] ליצירת קראק Empty
הודעהנושא: [מדריך] ליצירת קראק   [מדריך] ליצירת קראק Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 8:18 pm

מדריך ליצירת קראק!
טוב אז אני יביא לפה מדריך של מישהו ורקע תאורתי על פריצת משחקים קצת ויצירת קראקים.....יש לכם משחק? תשקיעו זמן ותיצרו לעצמכם את הקראק...לא צריך יותר לבקש טובות....רק להשקיע זמן.....או...שתבקשו..ותחפשו....

הנה המדריך והרקע התאורתי...

קודם כל אני רוצה להגיד לך שאם אתה רוצה לפרוץ משחקים
אתה צריך להשקיע מללללא זמן כדי ללמוד , ללמוד וללמוד!!!
זה לא קל!!!
הנה מדריך שמצאתי שיעזור לך בהתחלה:

===========================

תוכן עניינים:
=============
א.מבוא
ב.מה זה פיצוח
ג.מטרות הפיצוח
ד.חוקיות
ה.ידע נדרש
ו.ידע חובה
ז.כלים נפוצים למפצח
ח.הורדת הכלים
ט.תודות

א. מבוא
=======
לפני שאני ימשיך עם המדריכים המורכבים יותר כתבתי את המדריך הזה שכולל בתוכו דברים שכל מי שרוצה
להיות מפצח צריך לדעת וגם תוכנות שונות שצריך להשיג ומאיפה להשיג.

{הערה: סוג הפיצוח שמדובר הוא פיצוח תוכנות ולא אתרי אינטרנט או משהו אחר אם חשבת}

ב. מה זה פיצוח
==============
לפצח זה להתעלות על מערכות הגנה (הכוונה לתוכנות בד"כ במדריכים שלי) ולנתב אותם לכל צורך
שאתה רוצה. או לשנות כל דבר במחשב כך שיפעל כמו שאתה רוצה.

ג. מטרות הפיצוח
===============
נגיד והורדת תוכנה אבל , התוכנה מוגבלת ל - 30 יום , מה תעשה? או שתקנה אותה (דבר שקורה
לעיתים נדירות מאוד) או שבמקרה של המפצח תפצח אותה. כלומר תעשה שהיא תהפוך להיות מוגבלת ל 40
יום או משהו כזה, דבר שלא אפקטיבי כל כך או שבכלל אפילו תשתק אותה ככה שהיא לא תהיה מוגבלת
לשום ימים, בקיצור - לחסל לה את מנגנון ההגנה (מועה עה עה עה עה עה!!!!

עוד דוגמא למה אפשר לעשות עם פיצוח היא נגיד והורדת קובץ ZIP אבל אתה מגלה שאין לך סיסמא
אליו, אם תפצח את ההגנה שלו תוכל לקבל מהקובץ עצמו את הסיסמה הנכונה. ולא רק לקובץ ZIP אלא
גם למלא סוגים אחרים של סיסמאות מ WORD ועד לסיסמא של הפנטגון

הדבר הכי נחמד לדעתי (למרות שהוא לא דורש תחכום רב) שאפשר לעשות עם פיצוח היא להכין טריינרים Trainers למשחקים. מה
זה אומר ? נגיד אתה משחק במשחק כלשהו ואין לך כוח להפעיל קודים. אתה מפעיל את הטריינר שזאת
תוכנה שבעצם מפעילה מעיין קודים בשבילך. הרבה מפצחים בונים טריינרים וכי חשוב לציין כי מי
שרוצה לתכנת טריינרים חייב לדעת לתכנת בשפות אחרות כדוגמת VB או ++C או להשתמש ביוצר טריינרים (פחות מומלץ) .

נגיד קיבלת איזה דמו Demo ממג*** משחקים או מה שלא יהיה. במרבית הדמואים הם בעצם משחקים מלאים! וכל מה שאתה צריך
זה קצת לשחק עם ההגדרות שלהם בעזרת פיצוח ו-וואלה! יש לך משחק מלא .

אוקיי, דוגמה אחרונה למה שאפשר לעשות עם פיצוח היא נגיד שאתה בא למחשב של חבר שלך ורוצה
להוציא כל סיסמה שיש עליה **** (כמעט כל סיסמא) , אז אתה חושב לעצמך - "אם רק יכולתי לראות
מה יש מאחורי ה **** " באמצעות פיצוח תוכל "לשלוף" את הסיסמא בקלות מתוך הכוכביות ואפילו יותר...

אני יכול לתת לך עוד שמונת אלפים ארבע מאות דוגמאות אבל אני מאמין שתפסת את העיקרון...

ד. חוקיות
=========
פיצוח אינו חוקי. כי אתה עובר על זכויות יוצרים וכו' , אבל אם אתה לוקח על עצמך את הסיכון
שיתפסו אותך (מאוד נדיר) אז סבבה. אני מאמין שכל מה שאתה עושה במחשב שלך הוא עניינך בלבד וכל עוד
לא תמכור אותו או תשווק אותו הוא נחשב לדי חוקי, אבל החוק לא כזה... :0)

ה. ידע נדרש
===========
לא כל אחד יכול לפצח. אם אתה נהנה לצ'טט באינטרנט ולשחק במחשב אולי עדיף שתלמד משהו אחר.
מי שרוצה להיות מפצח חייב שיהיה לו ידע באלגוריתמיקה כלשהיא (הכוונה לשפת תכנות) , אני לא מתכוון
לשפת תכנות בסיסית מאוד כמו QBASIC אלא מהשפות היותר מתקדמות כדוגמת VB או ++C אפילו פסקל תתפלא
או לא יכולה לעזור לך ביסודות הפיצוח או יותר נכון ביסודות התכנות שמנחים את הפיצוח.
כשאני מדבר על אלגוריתמיקה אני מדבר על כל מה שקשור בלולאות, תנאי, פונקציות וכל מה שלוגיקה ממוחשבת כוללת בתוכה.

ו. ידע חובה!
============
אני ממליץ אחרי שיש לך ידע בשפה מסוימת או בכמה שפות להתחיל ללמוד את השפה אסמבלי (שנקראית גם אסמבלר או בקיצור ASM)
שהיא הבסיס לפיצוח.
השפה אסמבלי היא הבסיס לכל השפות ניתן לומר מפני שהיא ממירה את התוכניות שאתה יוצר כמעט באופן ישיר אל המחשב דבר שיעזור לך
לנתח פעולת תוכניות שונות. (מדריך על אסמבלר ניתן למצוא באתר IHC)

ז. כלים נפוצים למפצח
====================
אוקיי, בהיותך מפצח תתקל באחד מהכלים הבאים (שאני לרוב משתמש):

*W32 - סוג של דיסאמבלר - דיסמבלאר הוא כלי שנותן לך לראות את קוד התוכנית אותה אתה מנתח בשפת אסמבלי. משתמשים בדיסאמבלר
W32 בד"כ אם כי אני מאמין כי דיסאמבלרים אחרים כדוגמת זה של BORLAND גם יכולים להיות טובים.

*Hworks - נקרא גם בשם HW , כלי זה מציג את התוכן של קובץ בבסיסים הקסדצימליים (בסיסי 16) , לעוד פרטים על הבסיס
ההקסדצימלי קרא את המדריך שלי על "בסיס הקסדצימלי שנמצא ב IHC או קרא מכל מקום אחר. דוגמא לעוד עורך הקסדצימלי טוב
חוץ מ Hworks הוא AXE .

*SoftICE - כלי זה הדיבאגר , החזק מבין כולם כנראה - נותן לך תצוגה "חיה" של הקובץ אותו אתה מנתח באסמבלי , כלומר הוא נותן לך
לבדוק תוך כדי ריצה של התוכנית מה קורה שם, וע"י הזנת נקודות עצירה BPX לתוכנית ניתן לראות שיגרות חיוניות שיעזרו
לך להוציא את מה שאתה רוצה מהתוכנית.
אני אישית לא משתמש ב SOFT ICE כי היא עושה לי בעיות , אבל רוב המפצחים משתמשים בה ואולי גם אני יעבור
לדיבאגר הזה בחזרה (פעם השתמשתי בו...) . חוץ מהדיבאגר הזה תוכל להשתמש גם בדיבאגרים כדוגמת PC-WATCH או TRW שנחשבים
לדיבאגרים מצוינים וכן לעוד הרבה רבים...

*מפצח משחקים Game Cracker - מוכר פחות למפצחים , כלי זה נותן לך להוציא ממשחק מחשב מסוים נקודות ערכים חשובות,
כדוגמאת : נקודות חיים, יריות וכו' הוא עוזר בבניית TRAINERS ונותן למפצח את כל המידע לגבי נתוני המשחק.
מפצח משחקים נמצא (לפחות שלי) בתוך אחד ה TRAINERS שהורדתי.. ברגע שאכתוב מדריך על טריינרים (מדריך ענק) אכתוב גם
איפה למצוא את מפצח המשחקים ומה ניתן לעשות איתו.

*יוצר פאטצ'ים - Patch Creator - בזה משתמשים כדי ליצור קראק (קובץ שמשנה את ההגנה של תוכנה מסוימת) . אם
ברצונך ליצור קראק משל עצמך אתה צריך את התוכנה הזאת כי היא יותר נוחה, אם כי יש מפצחים שבונים ללא שום יוצר פאטצ'ים.

ח. הורדת הכלים
==============
כל אתר קראקינג שמכבד את עצמו ישים את הכלים האלה. נכון לעכשיו ניתן למצוא את הכלים באתר IHC - www.ihc-net.org
או שפשוט לכו למנוע חיפוש ותקישו Cracking .
אפשר גם להוריד את רוב התוכנות ויותר באחד מהאתרים האלה : http://hackersclub.com (http://hackersclub.com/) או www.crackstore.com

By Zeus

זה חלק קצת יותר מתקדם:

אסמבלר למפצח
=============
שלום לכולם זהו המדריך הראשון שלי בנושא פיצוח במדריך תמצא פקודות בסיסיות
באסמבלר שיעזרו לך להבין מה קורה בתוכנה שאתה מנסה לפצח

CALL
----

משמש: קריאה לכתובת
פעולה: קורא לפונקציה בכתובת "הכתובת"
דוגמא : CALL 10284312

אחרי הקריאה לפונקציה התוכנית תמשיך לשורה הבאה

CMP
---

פעולה: השוואה כלשהי בתוכנית למשל השוואה בין הסריאל שאנחנו הכנסנו לסיראל
של התוכנית, בדיקה אם התוכנית רשומה
דוגמא : CMP AX,03h

בדרך כלל תמצא קפיצה כלשהי אחרי ההשוואה

JMP
---

פעולה: הפקודה הזאת די דומה ל goto היא קופצת למקום כלשהו בתוכנית
דוגמא : JMP 00402011

יש כמה סוגים של קפיצות לדוגמא:

je - קפיצה אם הערך שווה נכון
jne - קפיצה אם הערך שווה לא נכון

הקפיצה באה בדרך כלל השוואה (cmp) לדוגמא:

CMP RealSerial,BadSerial : השוואה בין הסיראל האמיתי לסיראל שלנו
JNE GoAwayBadCracker : קפיצה אם הסיראל שלנו לא שווה

MOV
---

פעולה: העתקת ערך של מילה מהמקור ליעד
דוגמא : MOV AX,DX

אתה תראה את הפקודה הזאת המון בתוכנית בדרך כלל זה משמש כפעולת השמה

RET
---
פעולה: חזרה מפונקציה
דוגמא : RET

בדרך כלל אתה תראה את הפקודה הזאת בסוף פונקציה, היא משמשת כחזרה לקריאה
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 346
Registration date : 21.08.07

הודעהנושא: Re: [מדריך] ליצירת קראק   [מדריך] ליצירת קראק Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 8:21 pm

מסובף..
חזרה למעלה Go down
https://horadot4u-f.forumisrael.net
ormaman
Admin
Admin
ormaman

מספר הודעות : 207
Registration date : 21.08.07

הודעהנושא: Re: [מדריך] ליצירת קראק   [מדריך] ליצירת קראק Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 3:23 pm

מוכר מהרבה פורומים .
תודה
חזרה למעלה Go down

[מדריך] ליצירת קראק
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-